KLINIKA ZDROWIA I URODY VITALITA

Poznaj Naszą Klinikę

To wyjątkowe miejsce o ekskluzywnym i komfortowym wnętrzu, w którym kompleksowo zadbamy o Państwa urodę, zdrowie i dobre samopoczucie.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy cały czas pogłębiają swój poziom wiedzy, aby móc w jak najrzetelniejszy sposób wyjść naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów.

Oferujemy szeroki zakres usług, indywidualnie dopasowany do każdego Klienta. Pracujemy na nowoczesnym i innowacyjnym sprzęcie oraz korzystamy z profesjonalnych produktów o zaawansowanych składach.

Co nas wyróżnia

  • niezwykła atmosfera: luksusowa, a zarazem kameralna i przyjazna
  • wysoki standard obsługi Klienta
  • doskonały stosunek oferowanych usług do ich cen
  • najwyższej jakości usługi indywidualnie dobrane do potrzeb Klienta

Nasz zespół

Poznaj nasz zespół
Natalia Flisykowska
Natalia Flisykowska
Manager

Twórczyni marki VITALITA. Magister Zarządzania i Administracji Gdańskiej Szkoły Wyższej. Obecnie podnosi swoje kompetencje poprzez studia na dwóch kierunkach - Zarządzanie w Służbie Zdrowia oraz Kosmetologia. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu marką w różnych kanałach dystrybucji. Jest ekspertem w szeroko pojętej komunikacji marketingowej oraz PR. Dzięki połączeniu doświadczenia teoretycznego i praktycznego z zakresu handlu, marketingu i komunikacji jest doskonałym managerem marki. Z sukcesem łączy wiedzę dyplomowanego magistra zarządzania z wiedzą i umiejętnościami z zakresu kosmetologii. Natalia od lat jest związana z branżą kosmetologiczną. Kosmetologia to dla Niej nie tylko praca, ale również pasja. Jest pasjonatką piękna, która nieustannie podnosi poprzeczkę w swoim rozwoju. Uczestniczy w licznych szkoleniach, kursach i kongresach w w/w kierunkach. Natalie cechuje nadzwyczajna przedsiębiorczość i kreatywność, przez co nie ustaje w pokonywaniu przeciwności i szuka nowych doświadczeń. Duża komunikatywność i otwartość Natalii, pozwala na szybkie i naturalne nawiązywanie relacji, które przekłada się owocną współpracę z wieloma osobami i prawidłowe nimi zarządzanie. Jej profesjonalizm i zaangażowanie przekłada się na grono uśmiechniętych i powracających Klientów.

Katarzyna Stankowska
Katarzyna Stankowska
Specjalista ds zabiegów laserowych

Kasia kosmetologią interesowała się od zawsze, a w życiu szukała drogi, aby móc pomagać innym. "Gdy o czymś marzymy, życie potrafi nas skierować na właściwą drogę". Kosmetologia, zabiegi laserowe, walka z kompleksami i dyskomfortem, a także często też wstydem są dla niej priorytetem zawodowym. Rozwijając swoją wiedzę i kompetencję zaczęła studia na kierunku kosmetologii na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

Agnieszka Kamińska
Agnieszka Kamińska
Stylistka paznokci

Agnieszka jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. W Klinice Vitalita dba o zdrowie i estetykę dłoni oraz wizaż paznokci rąk i stóp. Cechuje ją nadzwyczajna radość tworzenia, estetyka oraz smak artystyczny. Chęć doskonalenia, to „coś” co pcha Agnieszkę do nowych pomysłów, prób, działania i dalszego rozwoju zawodowego.

Marcelina Doering
Marcelina Doering
lekarz medycyny estetycznej

Jest lekarzem oraz absolwentka studiów podyplomowych w dziedzinie medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Praca to jej pasja, dlatego regularnie uczęszcza na szkolenia i sympozja, żeby być na bieżąco z coraz to nowszymi technologiami w medycynie estetycznej. Pomaga dojrzałej skórze pięknie się starzeć, młodej przywrócić świetlistość a naturze korygować niedoskonałości. Jest zdecydowanym przeciwnikiem hiperkorekcji i nienaturalnych metamorfoz. Jak sama mówi : "Ma być na pięknie, a nie na nowo. "

Magdalena Gerlecka
Magdalena Gerlecka
stylistka rzęs

Magda od 17 lat zajmuje się stylizacją rzęs. Ukończyła wiele kursów i szkoleń, aby szerzyć wiedzę zarówno na temat rzęs, jak i całej oprawy oka. W pracy kieruje się niezwykłą dbałością o każdy szczegół oraz poczuciem estetyki. Obecnie jest studentką 2 roku kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

Paweł Gollus
Paweł Gollus
Lekarz

Paweł jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od zawsze zainteresowany był medycyną stylu życia. Doprowadziło go to do rozwijania się w zakresie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, co stało się jego pasją. Wiedzę zdobywał na licznych szkoleniach, konferencjach i kursach (w tym z zaawansowanych technik zabiegowych). Stawia na podkreślenie naturalnego piękna bez nadmiernej korekcji. Kluczem do sukcesu jest dla niego rozmowa z pacjentem, szczerość, otwartość oraz indywidualne i holistyczne podejście.

Michalina Sobczak
Michalina Sobczak
Fotograf/ Grafik